1

Pangea Magazine Maj/Czerwiec 2015

Coraz goręcej robi się na Wyspach Brytyjskich przed nadchodzącymi majowymi wyborami parlamentarnymi. Idąc z pomocą w dokonaniu właściwych wyborów, przygotowaliśmy zestawienie programów najważniejszych partii, które walczą o głosy mieszkańców Zjednoczonego Królestwa, w tym również emigrantów. W ich obronie stanął polski arystokrata i biznesmen, książę Jan Żyliński, mówiąc stanowczo NIE dyskryminacji. Jakie ma plany na udowodnienie, że Polacy to wspaniały naród?

Polskie biznesy kwitną na zagranicznych rynkach i specjalnie dla nich, oraz osób myślących o realizacji własnych marzeń w sferze przedsiębiorczości, zaprosiliśmy najlepszych polskich ekspertów, aby podzielili się z Państwem cenną wiedzą z zakresu osiągania celów, samorealizacji i promocji w social mediach. Takich osób, jak Mateusz Grzesiak, dr Dariusz Tarczyński czy Piotr Chmielewski nie trzeba przedstawiać, można jedynie życzyć Państwu miłej lektury artykułów, w których dzielą się z nami swoją wiedzą.

Zamów najnowszy numer PANGEA Magazine, a otrzymasz natychmiastowy dostęp do całego magazynu online, zaś kopię wydania w wersji drukowanej wyślemy na Twój adres!

Klikając TUTAJ możesz zamówić roczną prenumeratę PANGEA Magazine, wraz z którą otrzymasz prezent – płytę CD z muzyką Stanisława Kernera!  

Pangea Magazine May/June 2015