Lubię to

Miss Polski UK & Ireland 2017

Przygotowania do wznowionej po ośmiu latach brytyjskiej edycji konkursu Miss Polski UK & Ireland 2017 idą pełną parą!

Znanych jest coraz więcej szczegółów związanych z przebiegiem londyńskiego gali finałowej.

Organizatorzy zadbali o to, by wśród gości specjalnych imprezy nie zabrakło gwiazd i przedstawicieli świata show biznesu.

Swój udział w jury potwierdzili między innymi Mateusz Maga znany z popularnego programu Top Model, odnoszący sukcesy na światowych wybiegach, a jednym z VIP obecnych na Gali będzie Finalist Top Model UK i Amateur Mr Olympia 3rd place overall – Łukasz Łobanowski.

Lukasz Lobanowski

W roli pary prowadzących, którzy poprowadzą rozmowy na backstage, wystąpią polski aktor – jeden z ulubionych uczestników hitu jesiennej ramówki TVN „Azja Express” oraz Kate Ice – znana na Wyspach modelka, prowadząca także program o modzie.

Katie Ice

Na czele zespołu makijażystów i fryzjerów stanie słynny stylista Yugine Grudzinski.

Yugine Grudzinski

Imprezę swoimi występami wokalnymi uświetnią Syla – nazywana polską Samantą Fox oraz Denis – wokalista znany z występów z samozwańczym „Królem Albanii” – Popkiem.

Denis

Finalistki konkursu wystąpią między innymi w kreacjach przygotowanych przez słynne Polki – światowej sławy projektantki – siostry Kruszyńskie.

Organizatorzy zapowiadają, że to dopiero początek planowanych atrakcji. Więcej szczegółów już wkrótce.

Jednocześnie przypominamy, iż nabór kandydatek do konkursu Miss Polski UK & Ireland 2017 potrwa tylko do końca stycznia 2017. Walka o koronę rozpocznie się już w marcu, którą zakończy w maju 2017 – Gala Miss Polski UK & Ireland 2017.

Zgłoszenia poprzez stronę www.misspolski.uk