2

Mateusz Grzesiak – Obywatel Świata – jak zbudować mentalność globalną

Polska mentalność jest bardzo charakterystycznym akwarium. Kto jest nieświadomy jego działania, ogranicza swój potencjał i obniża poziom szczęścia oraz zadowolenia z życia. Zmiana tej mentalności stanowi kluczowe wyzwanie dla polityków, nauczycieli, organizacji i mediów opiniotwórczych, a nade wszystko – dla każdego z nas. Inaczej czeka nas wszystkich dalsze zagłębianie się w hejtingu, podcinanie skrzydeł poprzez zawiść i nieufność każdemu, kto przejawia oznaki sukcesu, i marnotrawienie potencjału intelektualnego oraz gospodarczego, który mamy jako nacja.

Jeżeli jesteś osobą, która pragnie wyjść z pułapek i ograniczeń niewidzialnych, kolektywnych przekonań i chce odkryć zasoby mentalności narodowej i wykorzystać je, aby osiągnąć sukces w kraju i za granicą – przyjdź na szkolenie Mateusza Grzesiaka „Obywatel świata” organizowanego przez Polish Success Centre.

Program szkolenia

  • Jak działają ograniczenia mentalności kolektywnej (narodowej), które generują 90% problemów, które ludzie mają jako przedstawiciele swojego kraju.
  • Werbalne i niewerbalne zasady komunikacyjne w środowisku międzynarodowym.
  • Matryca osobowości, czyli jak myśleć globalnie.
  • Zasada dźwigni, czyli jak prawidłowo wybierać najważniejsze cechy i zasoby innych nacji.
  • Zasada inkorporacji, czyli jak uczynić je swoimi i autentycznie je demonstrować w praktyce.
  • Zasada adaptacji, czyli jak przetłumaczyć zagraniczne wzorce na użytek własny.
  • Gotowe przykłady do zastosowania od ręki: życzliwy jak Meksykanin, zorganizowany jak Niemiec, emocjonalny jak Włoch, przedsiębiorczy jak Amerykanin, wiele innych.
Kiedy?
5 grudnia 2015, godz. 10.00 – 18.00
Gdzie?
Ealing Town Hall
Victoria Room
New Broadway Ealing
W5 2BY Londyn
Brzmi interesująco? Zarezerwuj swój bilet juz dziś klikając TUTAJ