1

Kluczem do sukcesu jest podniesienie poziomu własnej energii – Marina Mockałło i Bogusław Artur

„Wszyscy byliśmy w błędzie. To co nazywamy „materią”, jest energią, której wibracja została spowolniona, do poziomu odbieranego przez zmysły.” – Albert Einstein

Kluczem do sukcesu jest podniesienie poziomu własnej energii.” – AT. Harv Eker (Autor Światowego Bestsellera: „Bogaty albo Biedny. Po Prostu Różni Mentalnie!”, Multimilioner, prowadzący seminaria Millionaire MIND Intensive).

Mówią o tym, co ważne w prowadzeniu biznesu z punktu widzenia Praw Uniwersalnych. Nauczają, iż cały wszechświat składa się z energii, aby zmienić teraźniejszy los człowieka, należy zajrzeć w jego przeszłość, odnaleźć to, co go blokuje i wyzwolić w nim pozytywną energię życiową. Marina Mockałło i Bogusław Artur są  trenerami rozwoju osobistego, życiowymi doradcami, kołczami duchowymi,  mistrzami bioenergoterapii, uzdrowicielami. Swoim klientom pomagają  zrozumieć przyczyny energetycznego załamania się biznesów i utraty zdrowia. Potrafią uratować każde zagrożone upadkiem przedsiębiorstwo, kiedy wszelkie techniki marketingowe i brandingowe zawodzą.

Ona ukończyła politechnikę na Ukrainie i filologię rosyjską w Polsce. Wykładała na   Uniwersytecie im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie, pracowała jako tłumacz przysięgły. On z wykształcenia jest prawnikiem, ale przez wiele lat prowadził dobrze działającą firmę budowlaną. Obydwoje mieli pieniądze i otaczające ich dobra materialne, jednak w głębi duszy czuli, że nie było to to, co by ich naprawdę uszczęśliwiało, że ich przeznaczenie jest inne.

Wszystko zaczęło się od podróży Mariny w latach dziewięćdziesiątych do Niemiec. Zobaczyła tam po raz pierwszy w swoim życiu sklep ezoteryczny – pełen książek, remediów, kadzideł i świec. Jak wspomina poczuła mocne ukłucie w sercu i od razu wiedziała, że chce otworzyć taki sam w Polsce. Szybko przeszła od pomysłu do czynu i wkrótce stała się właścicielką pierwszego tego typu sklepu w Warszawie, który wkrótce stał się także centrum rozwoju osobistego. Tam właśnie poznała Bogusława, który interesował się pracą z energią i sztuką reiki. Wspólnie zgłębiali tajniki wiedzy tajemnej, a wszelkie nowo-poznane techniki wypróbowywali na sobie nawzajem. Widząc, że to co robią przynosi zamierzone efekty, zapragnęli pomagać w odnajdywaniu energii życiowej innym.

Poznali praktycznie większość ścieżek rozwoju osobistego i duchowego, szkoląc się zarówno w Europie, jak i w Indiach. Wtedy też natrafili na książkę prof. Ludomiły Puczko i jej teorii na temat medycyny wielowymiarowej. Zakłada ona, że człowiek jest istotą wielowymiarową składającą się nie tylko z ciała fizycznego, ale też z  tzw. ciał subtelnych, które go otaczają i tworzą jego aurę energetyczną. Najgłębsze przyczyny powstawania chorób są zapisane w organizmie człowieka w formie holograficznej i przechowywane są w archiwach pamięci jego „biokomputera” (w podświadomości i w niektórych strukturach świadomości). To właśnie one powodują choroby, depresje, niepowodzenia w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Przyczynami tymi może  być nasza przeszłość i problemy karmiczne, brak pozytywnych myśli i nieadekwatne podejście do życia, bądź negatywne czynniki z zewnątrz. Prof. Puczko jako pierwsza tak podeszła do uzdrawiania i likwidacji problemów losowych. Sposób ten okazał się w 100% skutecznym. Marina i Bogusław mistrzowsko opanowali tę wiedzę i dodatkowo poszerzyli ją o własne doświadczenia.  

„Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że energia jest dla nas jak benzyna dla samochodu. Jednakże zasób energii na świecie jest ograniczony i musimy nauczyć się ją umiejętnie wykorzystywać. Tak samo jak z zatankowanym autem – kiedy chcemy dojechać do Zakopanego, nie jedziemy w kierunku Szczecina, bo wtedy zmarnowalibyśmy benzynę. Tak samo jest w życiu z naszym zasobem energetycznym: błędne wybory, negatywne myśli, słowa, czyny, uczucia, powodują jego utratę.” – tłumaczy Bogusław.

W swojej pracy posługują się intuicją, jasnowidzeniem oraz technikami radiestezyjnymi, za pomocą których sprawdzają m.in. emocje, zaniedbania i długi karmiczne badanego. Następnie, wraz z pacjentem, opracowują plan działania mający na celu pozbycie się z jego życia negatywnej energii.

Wśród ich pacjentów znajduje się wiele przedsiębiorców prowadzących firmy, w których dobrze przemyślany został model biznesowy i marketing. Właściciele poświęcają pracy dużo czasu, często przekładając na nią swoje życie prywatne, a mimo to biznes się załamuje i nie funkcjonuje tak, jak by tego chcieli.  Marina i Bogusław pomagają klientom odzyskać  energię i ukierunkować w odpowiednie cele, a dzięki tym praktykom, pomogli już nie jednemu upadającemu przedsiębiorstwu odzyskać płynność finansową.

„My nie czarujemy” – wyjaśniają.  „My pomagamy zrozumieć przyczynę problemu, usunąć ją i jej zapis, przywrócić energię, harmonię, zdrowie, radość. Potem zadaniem samego klienta zostaje utrzymanie tego stanu na właściwym poziomie. W dzisiejszych czasach już dla nikogo nie stanowi tajemnicy fakt, że ludzie sukcesu mają obszerną wiedzę na temat praw energetycznych. Stosują ją w życiu, poprawiając swoją sytuację finansową i zdrowie. Nie wszyscy jednak się do tego oficjalnie przyznają.”

Ponieważ ich praktyki, przynoszą zamierzone efekty oraz zadowolenie i ogromną wdzięczność coraz większego grona klientów, ich działalność rozprzestrzeniła się poza granice Polski. Od 2014 roku przyjmują także w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzą firmę „LIFE HEALINNG” w Londynie, a od 2015 roku w Niemczech.

Marina i Bogusław  są znanymi ekspertami w swojej dziedzinie. Mistrzowsko opanowali wiedzę związaną z Prawami Uniwersalnymi, zastosowaniem ich w życiu oraz  metodami pracy z energiami.  Swoją wiedzę przekazują także innym podczas licznych warsztatów. Na koncie mają wiele sukcesów w uzdrawianiu firm i ludzi. Jak sami mówią “Wierzymy, że można w sposób etyczny i skuteczny pomóc wielu osobom przywrócić dobrą passę w biznesie i życiu osobistym”. Walczą także z bankructwem firm, wynikającym ze świadomego ich niszczenia przez zawistników i konkurencję, którzy wynajmują do tego celu osoby posiadające wiedzę na temat energii.

Więcej o działalności Mariny i Bogusława, sposobach pomocy swojemu przedsiębiorstwu bądź  ochrony energetycznej siebie samego znaleźć można na ich stronie internetowej: http://medycyna-wielowymiarowa.pl/, gdzie znajdują się opisy wykonywanych przez nich usług oraz kontakt do samych ekspertów.

Zaś w niedzielę, 12 marca 2017 w Edynburgu, na zaproszenie PREMIER International Business Club, Marina i Bogusław poprowadzą warsztaty dla osób zainteresowanych powyższą tematyką.

Rezerwacja miejsc odbywa się pod poniższym adresem.

Justyna Norbert