1

Polscy artyści zagrają w Szkocji koncert REGGAE, DANCEHALL, HIP HOP & RNB

Już na wiosnę, a dokładniej w drugi weekend kwietnia odwiedzi nas aż czterech artystów z Polski.

Po raz pierwszy w Szkocji wystąpią KAPITAN KACEZET oraz bracia TALLIB i SZTOSS, a gościem specjalnym będzie zawodnik zaprawiony w bojach po Szkocji JUNIOR STRESS!
Ekipa tych czterech artystów stworzy na scenie prawdziwą mieszankę wybuchową łączącą wiele gatunków muzycznych, począwszy od reggae, poprzez dancehall i R’n’B, aż po odrobinę hip hopu.

Kapitan KaCeZet, warszawski wokalista reggae w ciągu swojej przeszło 10-letniej kariery muzycznej zagrał już setki koncertów, odwiedzając kluby i festiwale w każdym zakątku Polski. Wielokrotnie kocertował solo lub jako członek zespołu Tabula Rasa oraz Dreadsquad.

Od niedawna KaCeZet występuje wspólnie z Tallibem i Sztossem w ramach trasy Magic Tour Soundsystem. Tallib i Sztoss to młodzi bracia z Lublina, którzy zamiłowanie do muzyki wynieśli z rodzinnego domu. Ich twórczość to nowa energia z pogranicza dancehallu, roots, reggae i hip hopu, a na koncertach zaprezentują utwory ze swoich solowych wydawnictw, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem fanów.

Gościem specjalnym tej energetycznej formacji będzie Junior Stress, dobrze już znany szkockiej publiczności. Jeden z najbardziej znanych w Polsce wokalistów reggae i hip hop niezmiennie tworzy na scenie ogień, który płonie jeszcze długo po zakończeniu imprezy.   

Na tę gorącą podróż w jamajskich klimatach do Aberdeen, Glasgow i Edynburga zaprasza ekipa Magic Wish Presents.

Aberdeen, piątek 8/04/2016
Downstairs
82 Holburn Street
AB10 6BY
Start: 8pm

Glasgow, sobota 9/04/2016
Brazilliant Churrascaria & Steakhouse (dawniej Beresford Lounge)
468 Sauchiehall Street
G2 3LW
Start: 8pm

Edynburg, niedziela 10/04/2016
The Mash House
37 Guthrie Street (Hastie’s Close)
EH1 1JG
Start: 7pm

Bilety: £11 / £15 (do nabycia w przedsprzedaży na stronie Tickets-Scotland.com oraz w wybranych polskich sklepach)