1

Koncert Panny Wyklęte/Wygnane i Maleo Reggae Rockers w Londynie!

15 listopada 2015 roku po raz pierwszy w Londynie odbędzie się koncert projektu Panny Wyklęte/Wygnane i Maleo Reggae Rockers!

Start: 17:00 – drzwi otwarte od 16:00
Bilety: Standardowe na stronie klubu The Garage
Dzieciece i Rodzinne na http://www.lemonmosquito.com/

Projekt ma na swoim koncie trzy znakomite płyty wydane nakładem Fundacji Niepodległości: Panny Wyklęte (2013 r.), Panny Wyklęte/Wygnane vol. 1 (2014 r.) i Panny Wyklęte/Wygnane vol. 2 (2015 r.).

Każda z płyt projektu to muzyczno-historyczna podróż, która przybliży nam losy Żołnierzy Wyklętych (jak na płycie Panny Wyklęte) czy też – tak jak w kolejnych wydawnictwach – tematy zesłań, podczas których rodziny zostały zdziesiątkowane głodem, zimnem i chorobami, a także walkę za ojczyznę na obcej ziemi, tęsknotę za Polską oraz zetknięcie z obcą kulturą, muzyką, klimatem.

Projekt zyskał spektakularną popularność i koncertuje w największych miastach Polski gromadząc ogromną publiczność.
Wśród artystek, które u boku Maleo Reggae Rockers zabiorą nas w tę muzyczno-historyczną podróż; Ania Rusowicz, Marika, Kasia Malejonek, Marcelina, zespół Dziewczyny.

Współczesny patriotyzm, różnorodność muzyczna, piękne teksty wokalistek napisane historią, emocjami, ich głos i wrażliwość oraz charyzamtyczny Darek Malejonek z zespołem Maleo Reggae Rockers to gwarancja niesamowitego wieczoru, na który zapraszamy w Londynie już 15 listopada.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ.