Kariera

Pangea-mag

 Na początku mieliśmy sen… o stereotypie Polaka przedsiębiorczego i inteligentnego, o kwitnącym polskim biznesie, o narodzie, którego kulturą zachwycają się sąsiedzi… Dlatego od 1,5 roku przedsiębiorcy, naukowcy i artyści polskiego pochodzenia, mieszkający w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce łączą siły, by tworzyć markę PANGEA – promującą Polskę i Polaków na świecie oraz by dodać otuchy rodakom na emigracji.

Wizytówką naszą jest magazyn PANGEA – eleganckie, dwujęzyczne pismo, skierowane do 21 milionów Polaków na emigracji oraz wszystkich zainteresowanych kontaktami biznesowymi z Polakami i Polonią. Magazyn działa od 2014 r. Gwiazdą numeru zostają zawsze ludzie sukcesu – artyści, biznesmeni, podróżnicy, pasjonaci, których biografie dowodzą, że „Polak potrafi”. Magazyn w dużej mierze koncentruje się na biznesie, aby umożliwić nawiązywanie kontaktów, edukować i pokazywać nowe drogi inwestycyjne dla przedsiębiorców, odkrywa na nowo polską historię, i z dumą przedstawia polską kulturę.

Poszukujesz pasjonującej pracy lub pragniesz zdobyć doświadczenie pracując z wiodącymi profesjonalistami na świecie? Skieruj swoją karierę na właściwe tory!

Sales Executive/Representative POLSKA
Obszar: Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław

Opis stanowiska:

– Aktywne pozyskiwanie klientów
– Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie prezentacji i negocjajcji
– Obsługa klienta, rozwój współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami
– Realizacja planów sprzedażowych

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
– Zatrudnienie w międzynarodwej firmie o ugruntowanej pozycji
– Profesjonalne szkolenia i coaching
– Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

– Doświadczenie w sprzedaży
– Komuniktywność i łatwość nawiązywania kontaktów
– Samodzielność i kreatywność
– Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz umiejętność jej organizacji
– Bardzo dobra znajomość MS Office
– Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres info@pangeamagazine.com  w terminie do 30 października 2015. W treści maila należy wpisać hasło SALES
Executive/Representative, a następnie podać kraj i miasto, którego dotyczy aplikacja.

Sales Executive/Representative WIELKA BRYTANIA
Obszar: Londyn, Edynburg, Glasgow, Manchester, Birmingham

Oferujemy:

Wymagania:

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres info@pangeamagazine.com  w terminie do 30 października 2015. W treści maila należy wpisać hasło SALES Executive/Representative, a następnie podać kraj i miasto, którego dotyczy aplikacja.

Praktyki w ramach projektu Erasmus

 Poszukujesz miejsca na odbycie praktyk zagranicznych? Dołącz do zespołu Pangea Magazine!

Obecnie poszukujemy stażystów w ramach programu Erasmus, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w pracy jako dziennikarz, reporter lub specjalista od social mediów.

WYMAGANIA I KWALIFIKACJE
Umiejętności komunikacyjne w mowie i w pismie
  • Płynna komunikacja w języku angielskim, Native Speaker języka polskiego
  • Dobre umiejętności komunikacyjne zarówno w mowie, jak i w piśmie;
  • Rozległe zainteresowania i dobra orientacja w tematykach takich jak wiadomości, sprawy bieżące, biznes i ludzie;
  • Przestrzeganie zasad pisowni, gramatyki oraz interpunkcji spelling;
  • Dobre umiejętności organizacyjne, zdolność do pracy pod presją czasu oraz ścisłego przestrzegania terminów;
Kierunek studiów Dziennikarstwo, filologia, ekonomia, biznes, prawo, rachunkowość lub informatyka.
Umiejętność obsługi programów komputerowych Microsoft Office Word i Excel

INFORMACJE DOTYCZĄCE STAŻU
Stanowisko  Dziennikarz / reporter
Opis zadań
  • Przeprowadzanie wywiadów z interesującymi osobami;
  • Budowanie sieci kontaktów w celu utrzymania stałego przepływu informacji;
  • Poszukiwanie i interesujących materiałów oraz treści za pośrednictwem kontaktów, informacji prasowych i innych mediów;
  • Uczestnictwo w różnego rodzaju wydarzeniach;
  • Odbieranie telefonów redakcyjnych oraz reagowanie na poruszające i interesujące aktualności;
  • Bliska współpraca z zespołem redakcyjnym, fotografami i redaktorami;
  • Nagrywanie rozmów i spotkań z wykorzystaniem sprzętu technicznego;
  • Produkowanie zwięzłych i dokładnych treści zgodnym ze stylem magazynu ze ścisłym przestrzeganiem terminów;
  • Research oraz pisanie artykułów;
  • Tworzenie i dodawanie treści na stronę internetową;
  • Tłumaczenie artykułów z języka polskiego na angielski oraz odwrotnie;
Okres pobytu Minimum 4-6 miesięcy
Ilość godzin pracy tygodniowo 35
Miasto Edynburg
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania Tak

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z Pangea Magazine, nie zwlekaj i skontaktuj się za pośrednictwem adresu e-mail info@pangeamagazine.com.