Lubię to

Jak zarabiać na swojej wiedzy?

Już 22 stycznia 2017 zawita do Edynburga Andrzej Burzyński – Przedsiębiorca, szkoleniowiec, mentor, dziennikarz, inwestor. Jest jedną z niewielu osób, które łączą trzy elementy: życiowy optymizm, ogromną empatię i fachową, pomocną wiedzę. Potrafi przekazać niesamowicie praktyczne wskazówki w sposób pełen humoru, przez co, nie wiadomo kiedy, stajemy się bardziej zaradni w biznesie i relacjach.

Podczas szkolenia Andrzej Burzyński przekaże nam tajniki JAK ZARABIAĆ NA SWOJEJ WIEDZY?

Masz talent, wiedzę czy pomysły, a nie potrafisz ich sprzedać? Można mówić o sukcesie tylko wtedy, jeśli na naszym koncie pojawia się należyta zapłata za naszą pracę. Tej wiedzy nie zdobedziesz w szkole, ani na uniwersytecie. Przyjdź i poznaj człowieka pełnego entuzjazmu i odnoszącego sukcesy, który pasje zamienia w dochodowe biznesy!

Plan szkolenia: 

Sesja 1 (60 minut) ODKRYJ W JAKIEJ DZIEDZINIE JESTEŚ EKSPERTEM

Sesja 2 (60 minut) JAK STWORZYĆ SWOJE PRODUKTY?

Sesja 3 (60 minut) JAK WYPROMOWAĆ SWOJE PRODUKTY?

Koszt szkolenia dla członków PREMIER IBC – £30 

Koszt szkolenia dla pozostałych osób – £45 (Aby móc zakupić szkolenie w niższej cenie, dołącz do PREMIER International Business Club klikając w ten link http://internationalbc.org/join/, wówczas otrzymasz kod uprawniający Cie za zakupu biletu w cenie £30)

WARSZTAT

Po seminarium odbedzie się 2 godzinny warsztat dla grupy maksymalnie 10 osób – Dwie sesje po 60 minut – 17.00-19.00.

Celem warsztatów jest stworzenie przez uczestników rocznego planu działania, dzięki któremu będą zarabiać na swojej wiedzy.

UWAGA!

Dla osób, które będą uczestnikami warsztatu będzie MEGA zniżka na sesję mentoringową z Andrzejem Burzyńskim.

Koszt warsztatu dla członków PREMIER IBC – £20 

Koszt warsztatu dla pozostałych osób – £35 (Aby móc zakupić warsztat w niższej ceniem dołącz do PREMIER International Business Club klikając ten link http://internationalbc.org/join/wówczas otrzymasz kod uprawniający Cie za zakupu biletu w cenie £20)

Andrzej Burzyński:

Uczy przedsiębiorców jak mieć więcej pieniędzy, czasu i satysfakcji prowadząc biznes.
Założyciel Instytutu Rozwoju Osobistego KOAH
Autor książek: „Od pasji do biznesu”; „Życie pełne pasji”; „Przebacz i uwolnij siebie”
Prowadzi bloga AndrzejBurzynski.pl
Aktywny inwestor w nieruchomości
Prywatnie  szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów

Andrzeja obdarowanie według testu StandOut:

Nauczyciel – ekscytuje go potencjał, jaki dostrzega w każdym człowieku. Jego umiejętność tkwi w uwalnianiu tego potencjału.

Doradca – myśli praktycznie i konkretnie. Jest skuteczny w rozwiązywaniu problemów zarówno indywidualnych osób, jak i zespołów osób funkcjonujących razem jako firmy, organizacje itp.

Networker – jest katalizatorem, a więc tym, który wyzwala ukryty potencjał. Jego umiejętność polega na łączeniu ludzi i idei, aby zrobić coś większego niż jest teraz.