1

Izabela Wilczyńska – Dziewczyna z obrazów Łempickiej w NAO Institute

Od dziecka marzyła o scenie, a jako nastolatka postanowiła, że podbije świat. Wyjechała do Londynu, gdzie poznała Danę Parys-White i jej kariera nabrała rozpędu. Dziś współpracuje z muzykami z całego świata i może śmiało powiedzieć, że marzenia się spełniają.

Izabela Wilczyńska urodziła się w 1985 r. w Białymstoku. Już jako mała dziewczynka chciała występować przed publicznością. Podkradała nawet siostrze drewniany mikrofon, który służył do wpinania szpilek, i śpiewała do niego udając, że jest prawdziwy. Mając 19 lat opuściła rodzinne miasto i w krakowskiej podyplomowej szkole aktorskiej szlifowała swój warsztat wokalno-aktorski. Po ukończeniu szkoły współpracowała z licznymi niezależnymi teatrami i agencjami artystycznymi. Równolegle realizowala swoje projekty muzyczno-aktorskie.

W 2011 r. wyjechała do Wielkiej Brytanii. „Od pierwszego dnia pobytu w Londynie szukałam możliwości grania i śpiewania. Przeglądałam ogłoszenia i dawałam swoje” – wspomina Izabela. W taki sposób poznała Pawła Fesyka, dzięki któremu spotkała Danę Parys-White. Po prostu przyszła na jedną z prób jej spektaklu. W przeciągu roku postanowiły, wraz z pianistą, Tomkiem Chudym, założyć niezależną grupę artystyczną DNA. „Okazało się, że Izabela miała te cechy aktorki i wokalistki, które bardzo dobrze oddawały klimat i sedno moich utworów” – mówi Dana Parys-White. – „Ona nie tylko je rozumiała, ale przede wszystkim czuła, dlatego jej przekaz na scenie był naturalny i wiarygodny. Moje utwory potrzebowały połączenia dwóch biegunów osobowości scenicznej – delikatności anioła i eleganckiej drapieżności kobiety wamp, dynamiki i wymownej statyki. Izabela miała to w sobie” – dodaje.

Od tamtej pory Izabela Wilczyńska cieszy się uznaniem wśród Polonii, co dodaje jej pewności siebie oraz odwagi w realizacji marzeń. „Współpracuję z muzykami i wokalistami z całego świata i czasami, jak stoję z nimi na scenie, nie mogę uwierzyć, że mi się udało, a to dopiero początek, bo właśnie jestem w trakcie zakładania duetu ze wspaniałą wokalistką jazzową Malwiną Maniuk” – cieszy się Izabela.

Jedna z jej fanek powiedziała, że Izabela przypomina dziewczynę z obrazów Łempickiej. „Dodałabym jeszcze, że jest w niej emocja  i magnetyzm  dziewczyn z  obrazów Modiglianiego” – podsumowuje Dana Parys-White.

Izabela od roku współpracuje też z Instytutem Nieinwazyjnej Analizy Osobowości, gdzie wykorzystuje swoje umiejętności oraz sceniczne doświadczenie ucząc innych autoprezentacji i wystąpień publicznych. 

26 listopada 2016 roku w Londynie odbędą się eklsluzywne warsztaty ze znanym psychologiem dr Dariuszem Tarczyńskim, podczas których uczestnicy dowiedzą się jak skuteczniej wykorzystać kapitał: rodziny, pracowników i nasz własny, czyli jak osiągnąć większe zarobki i mieć szczęśliwszą rodzinę.

Wśród uczestników zostanie rozlosowanych pięć jednogodzinnych sesji coachingowych z dr Tarczyńskim oraz 30 jednogodzinnych szkoleń z ekspertami NAO.

Więcej informacji i rezerwacja biletów dostepna jest pod tym adresem http://twojrozwoj.co.uk/