1

III EDYCJA METAMORPHOSIS LONDON

Głównym sponsorem III Edycji Metamorphosis London była Justyna Szwed, założycielka salonu My SPA Expert, który mieści się w pięknej dzielnicy Richmond.  Salon cieszy się wspaniałą opinią, wysokim standardem usług, a w 2016 roku był finalistą angielskiego konkursu “LONDON HAIR AND BEAUTY AWARD” wśród salonów piękności w kategorii “Najlepsze SPA w zachodnim Londynie” z czego założycielka jest bardzo dumna. Sama, jako polski przedsiębiorca na Wyspach rozwija swój biznes otwierając już drugi oddział w równie pięknej dzielnicy, jaką jest South Kensington, gdzie głównie przeprowadzane są zaawansowane zabiegi modelowania sylwetki najnowszym sprzętem. “Jest to totalna nowość w dziedzinie kosmetologii, takiego sprzętu nie ma jeszcze w Polsce”. – podkreśla założycielka.  Stąd też Justyna Szwed zdecydowała się zadbać o przemianę Polek i Polaków mieszkających w Londynie poprzez zaprezentowanie publiczności działania zabiegów Tshape w projekcie Metamorphosis London. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, a wszyscy uczestnicy korzystali z dobrodziejstw zasobów My SPA Expert przez cały okres trwania programu przemiany.

Podczas Finałowej Gali III edycji Metamorphosis London Jury zadecydowało, że największą metamorfozę przeszedł pan Mariusz, który był podopiecznym głównego sponsora: salonu My SPA Expert, Vitamin Shopu oraz Zespołu trenerów G-13.

Pan Mariusz przeszedł całą serię zabiegów liftingujących i modelujących brzuch zaawansowanym sprzętem TSHAPE, który jest nieinwazyjnym zabiegiem wykorzystującym działanie laseru o niskiej czestotliwosci, drenazu limfatycznego oraz działanie fal radiowych pobudzających włókna kolagenowe do odbudowy, rozpuszczających tkankę tłuszczową i stymulujących organizm do oczyszczania z zaległych toksyn. Na skutek liftingu powstają nowe włókna kolagenowe, których zadaniem jest naprężenie i uniesienie skóry.

Wszyscy Uczestnicy Metamorfoz w My SPA Expert korzystali z zabiegów tego zaawansowanego sprzętu do konturowania twarzy i ciala, redukcji tkanki tluszczowej. Jest to zabieg silnie liftingujacy, remodelującym głębokie warstwy skóry, dzięki czemu opadające policzki, tzw. chomiczki, wyraźnie zmniejszają się a ciało nabiera zgrabnych kształtów, co widać było również u pozostałych uczestniczek.

Wszystko połączone razem, zabiegi w salonie My SPA Expert, korzystanie z kosmetyków do codziennej pielęgnacji Clarena, zbilansowana dieta, treningi pod okiem profesjonalnych trenerów oraz przede wszystkim wiara w to, ze Metamorfozy naprawde zmieniają życie uczestniczek, dodawały skrzydeł i zapału do działania.

Marta Borowiecka 
Foto: Filip Szustorowski
https://www.facebook.com/metamorphosislondon/