Honorowy Wydawca

Drukowana wersja PANGEA MAGAZINE

Zostań Honorowym Wydawcą! 

PANGEA  MAGAZINE to jedyny na świecie magazyn o Polonii, którego działalność nie opiera się na reklamach. A naszym celem jest promocja Polski i Polaków na świecie.

PANGEA MAGAZINE wydajemy w przedsprzedaży i zamówić go można tylko na tej stronie, a wyślemy go do Ciebie we wrześniu.
PANGEA MAGAZINE jest wydaniem dwujęzycznym. Pomóż nam zebrać 5000 zamówień i pokażmy PANGEA MAGAZINE światu, innym narodom. Uświadommy im jak wiele Polacy wnoszą do kultury, gospodarki, biznesu i nauki innych krajów. PANGEA MAGAZINE wydawany jest przez prywatnie przez 1 osobę – Kingę Evę Plich – emigrantkę, którą od 10 lat mieszka w Szkocji i od lat promuje i dba o wizerunek Polski za granicą. Wesprzyjmy ją, by nie była samotna w swych działaniach. Magazyn wydawany był przez 2 lata bez zysku, bez prowizji, bez kompromisów, bez żadnego wsparcia ze strony polskiego rządu czy organizacji pozarządowych.

PANGEA MAGAZINE wydawany jest w celu promocji polskiej kultury, historii i świadomości. Pokazywania dokonań Polaków działających poza granicami kraju. 


Co znajdziesz w PANGEA MAGAZINE?

Opisujemy rzeczy pięknie. Poruszamy sprawy ważne. Stronimy od sensacji. Zgłębiamy tematy.

Zależy nam na tym, aby lektura PANGEA MAGAZINE pozwoliła Wam się zrelaksować i wniosła w Wasze życie odrobinę spokoju. Każdy artykuł przygotowujemy starannie i konsultujemy z autorytetami w danej branży, bo naszym celem jest przedstawiać świat takim jakim jest.

Treści podzieliliśmy na kilka najważniejszych działów:

  1. BIZNES

  2. HISTORIA

  3. LUDZIE

  4. KULTURA

  5. STYL ŻYCIA

  6. DID YOU KNOW…?

Dajemy Wam prawo zadecydowania o czym chcecie przeczytać w 18 wydaniu Pangea Magazine. Prześlijcie do nas swoje propozycje.

Całe wydanie magazynu będzie zawierać łącznie około 30 artykułów i zobaczycie ponad 80 zdjęć i ilustracji na conajmniej 100 stronach. Tylko od Was zależy, jakie teksty ukażą się w najnowszym wydaniu, ale potrzebujemy do tego 5000 zamówień.

Zapraszamy serdecznie!

Honorowy wydawca

Jeśli kupis PANGEA MAGAZINE w przedsprzedaży i w zamówieniu zaznaczysz tą opcję, Twoje imię i nazwisko lub pseudonim zostaną opublikowane na pierwszych stronach magazynu w rubryce WYDAWCY HONOROWI. Oczywiście możesz zrezygnować z tego wyróżnienia.

Przesyłka gratis

Nie zapłacisz za przesyłkę. PANGEA MAGAZINE trafi do Ciebie, na wskazany adres. Wystarczy, że zamówisz magazyn w tej turze przedsprzedaży. Magazyn wysyłamy kurierem, solidnie zapakowany, więc dotrze do Ciebie bezpiecznie i na czas.

Płyta CD lub filmy DVD

Ty decyduj, jakiej muzyki chcesz słuchać lub jakie filmy oglądać. Mamy dla Ciebie wiele ciekawych płyt. Zestaw PANGEA MAGAZINE z muzyką na CD lub filmem na DVD proponujemy tylko w tej turze. Ilość płyt jest ograniczona, więc lepiej nie zwlekać.