Lubię to

Facebook Advertising dla firm – Wprowadzenie

Facebook jest obecnie jedną z najpotężniejszych platform promocyjnych pośród social media. Każdego dnia korzysta z tego medium prawie 2 miliardy użytkowników.

Czy wiesz, że dzięki narzędziom, jakie oferuje Facebook, możesz skutecznie dotrzeć do grupy Twoich klientów w każdym zakątku świata, by wypromować swoją firmę, zwiększyć zyski i odnieść sukces.  

ela loszczykEla i Łukasz Łoszczyk – małżeństwo i zarazem partnerzy biznesowi, wykorzystali talent Eli w robieniu i uczeniu nail technology do zbudowania międzynarodowego biznesu. 3 lata temu stworzyli Nail Experts Academy, którego klienci pochodzą z ponad 20 krajów świata, a wszystko promują głównie dzięki Facebook marketing, którego stali się wielkimi fanami oraz ekspertami.    

Jeśli jesteś właścicielem biznesu świadczącego usługi lub sprzedającego produkt i nie wiesz jak dotrzeć do swoich klientów, to te warsztaty są właśnie przeznaczone dla Ciebie!

W czwartek 8 grudnia 2016 w godz. 17.00-20.00 w 23 Melville Street Centre w Edynburgu odbędzie się warsztat „FACEBOOK ADVERTISING – WPROWADZENIE” skierowany do polskich przedsiębiorców działających w Wielkiej Brytanii. 

Podczas szkolenia dowiesz się, w jaki sposób wykorzystać Facebook Page i Facebook Ads do rozwoju i promocji swojego biznesu. W dzisiejszej dobie rozwoju technologii, obecność, promocja i reklama na Facebook nie jest kwestią CZY? lecz W JAKI SPOSÓB?  Jeśli zrobisz to w strategiczny i przemyślany sposób, możesz odnieść ogromny sukces.

Dlatego skorzystaj z wyjątkowej oferty i zarezerwuj już dziś swoje miejsce, a będziesz miał okazję w bardzo małej grupie (szkolenie przeznaczone jest tylko dla 15 osób) poznać tajniki Facebooka od ekspertów, którzy od lat wykorzystują jego narzędzia do generowania zysków w swojej firmie.

Program szkolenia:

  1. Facebook Fan Page:
  • co powinno znaleźć się na banerze;
  • jak stworzyć baner samemu bez nakładów finansowych i pomocy grafika
  • gdzie znaleźć Royalty Free zdjęcia
  1. Facebook Ads (wprowadzenie):
  • fundamenty reklamy na Facebook
  • podstawy „targeting” – czyli jak określić i wybrać odbiorców, by odnieść jak największy sukces, jak najniższym kosztem
  • jak poprawnie zbudować kampanię reklamową
  • jak stworzyć efektywną reklamę
  • w jaki spsób sprawdzać i śledzić skuteczność reklamy

Liczba miejsc: 15

Aby móc zakupić warsztat w niższej cenie dołącz do PREMIER International Business Club klikając ten link http://internationalbc.org/join/, wówczas otrzymasz kod uprawniający Cię za zakupu biletu w cenie £30.00.

premier-ibc-logo Nail expert academy