1

Atelier Krajewscy & Chili Beauty – już otwarte!

Ewa i Piotr Krajewscy, projektanci  mody, niedawno porzucili Warszawę dla Gdyni, gdzie wraz z marka kosmetyczną Chili, 5 sierpnia otworzyli pierwsze Atelier Krajewscy & Chili Beauty. 

Na otwarciu nie wydarzył się żaden skandal, żadnych prowokacji, a Piotr Krajewski nie przygotował żadnego performensu, z których również słynie. Wszyscy goście skupili się na meritum – modzie i sztuce.

Ideą powstania Atelier Krajewscy & Chili Beauty, było stworzenie miejsca, w którym moda przenika się ze sztuką, gdzie każda kobieta może zadbać o swój wygląd, z którego wyjdzie modnie ubrana, uczesana i umalowana na każdą okazję – a o to wszystko zadbają profesjonaliści.
 
Kreacje od projektantów, profesjonalna pielęgnacja, stylizacja fryzur, manicure i make-up Chili Beauty w niesamowitej atmosferze i otoczeniu sztuki – obrazów autorstwa Piotra Krajewskiego. Panie mogą oddać się w ręce profesjonalistów, którzy doradzą i przygotują je na małe czy wielkie wyjście tak aby wyglądały i czuły się zjawiskowo.
 
Podczas otwarcia projektanci zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2015, którą charakteryzują niezwykłe fasony z wzorzystych i kolorowych, wysokiej jakości włoskich tkanin.
 
Ewa i Piotr Krajewscy zapraszają również na indywidualne spotkania z paniami, które nie znalazły nic dla siebie w ofercie rynkowej, a poszukują stroju dopasowanego do własnych potrzeb, sylwetki i marzeń.
 
Atelier Krajewscy & Chili Beauty
Al. Zwycięstwa 289 w Gdyni

 Źródło: Art Imperium