1

Alina Wajda – Poznaj swój prawdziwy Żywioł!

Polish Success Centre zaprasza na wyjątkowe szkolenie Aliny Wajdy 4 Żywioły – Poznaj swój prawdziwy Żywioł, które odbędzie się już 25 września w Londynie!

Alina Wajda jest cenioną coach, mentorką, inspiratorką, twórczynią, autorką szkoleń i warsztatów z obszaru rozwoju świadomości i budzenia indywidualnych potencjałów. 

Dzięki seminarium dowiesz się, czym są 4 typy świadomości w ujęciu 4 Żywiołów i jak się przejawiają w Twoim życiu. Gdy nauczysz się korzystać z tych zasobów, odzyskasz wewnętrzną harmonię i kontrolę nad własnym życiem.

Kiedy określisz swój główny Żywioł zrozumiesz:

  • Swoje obecne położenie
  • Sposób funkcjonowania w życiu
  • Poznasz najgłębiej zakorzenione wzorce
  • Definiując lęki otworzysz sobie autentyczną ścieżkę do realizacji siebie
  • Rozwiniesz i w pełni wykorzystasz zasoby, z którymi przyszedłeś na świat

Jeśli nie poszerzasz wiedzy na swój temat i nie żyjesz w harmonii z dominującym Żywiołem, możesz zagubić się w gąszczu ról i masek przeżywając wewnętrzne dramaty. Bez wiedzy na ten temat nie da się osiągnąć zadowolenia czy pełnego sukcesu. Będziesz skazany na ciągłe powtarzanie tych samych błędów i nie zbudujesz szczęśliwych relacji. Zatem czas porzucić męczące role i fasady.

Daj sobie prawo do naturalnego przejawiania własnej tożsamości!

Chcesz żyć wreszcie swoim życiem? Nie zwlekaj, kup bilet. Wystarczy, że klikniesz TUTAJ 

Nadal się wahasz? 18 września weź udział w webinarze z Aliną, podczas którego poznasz 4 podstawowe pytaniach Życia, które zadasz sobie abyś:  przestał „grać ze sobą w gry”, dostrzegł wzorzec, który „kieruje” Twoimi nieszczęściami,  odnalazł sens i właściwy kierunek Twoich działań, otworzył swą przestrzeń dla innych i tworzył zdrowe relacje.

Alina pokaże Ci, że sam możesz wydobyć z siebie najlepsze zasoby i umiesz to robić wtedy, gdy przebudzisz się i posiądziesz większą świadomość procesów w jakich żyjesz.

Inspirujące, prawda? My już mamy bilety!

Więc na co czekasz? Na seminarium zapisz się TUTAJ 

Zarezerwuj swój  bilet na szkolenie „4 Żywioły – Poznaj swój prawdziwy Żywioł” klikając TUTAJ

Do zobaczenia 25 września 2015,  o godz. 19:30 w hotelu Hilton London Metropole, 225 Edgware Rd, London W2 1JU.